Hírek Kiemelt hírek Sport Szentes

A Szilver TSE hétvégi eredményei

A XII. Forma Kupa keretein belül Felnőtt – Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc Ranglista, valamint számos klubközi verseny került megrendezésre.
A következő döntős eredményekkel büszkélkedhetnek a Szilver TSE táncosai:
Gyermek I. E Standard
1. Polónyi Kevin – Dorogi Edina Anna
Gyermek II. E Standard
2.hely Polónyi Kevin – Dorogi Edina Anna
4.hely Őze Csanád – Szircsák Szófia
Gyermek I-II. E Latin
1.hely Polónyi Kevin – Dorogi Edina Anna
3.hely Őze Csanád – Szircsák Szófia
Gyermek II. D Standard
2.hely Süle Zsombor – Szél Anna Csenge
Gyermek II. D Latin
1.hely Süle Zsombor – Szél Anna Csenge
Junior I. E Standard
3.hely Bencsik Bence – Lipcsei Laura
4.hely Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca
Junior I. E Latin
1.hely Bartolák Levente – Sass Júlia Zita
3.hely Bencsik Bence – Lipcsei Laura
4.hely Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca
Junior I. D Standard
4.hely Süle Zsombor – Szél Anna Csenge
Junior I. D Latin
2.hely Petrás Bene – Máté Virág
4.hely Süle Zsombor – Szél Anna Csenge
Junior I. C Standard
2.hely Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke
3.hely Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka
Junior I. C Latin
2.hely Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke
5.hely Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka
Junior II. E Standard
2.hely Besenyi Norbert – Besenyi Adél
3.hely Bencsik Bence – Lipcsei Laura
6.hely Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca
Junior II. E Latin
2.hely Bartolák Levente – Sass Júlia Zita
3.hely Besenyi Norbert – Besenyi Adél
5.hely Bencsik Bence – Lipcsei Laura
Junior II. D Standard
2.hely Petrás Bene – Máté Virág
Junior II. D Latin
3.hely Petrás Bene – Máté Virág
Junior II. C Standard
2.hely Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke
3.hely Dóczi-Zsilák László – Miskolczi Nóra
4.hely Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka
Junior II. C Latin
3.hely Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke
4.hely Dóczi-Zsilák László – Miskolczi Nóra
5.hely Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka
Ifjúsági C Standard
1.hely Kalapács Bence – Szántó Regina
3.hely Halmai Dániel – Bencsik Noémi
Ifjúsági C Latin
1.hely Kalapács Bence – Szántó Regina
2.hely Guba Marcell – Kállai Kamilla
Felnőtt D Standard
3.hely Krem Attila Máté – Gajda Loretta
Felnőtt D Latin
6.hely Krem Attila Máté – Gajda Loretta
Felnőtt C Standard
3.hely Oberna Károly Gábor – Váczi Bettina
5.hely Halmai Dániel – Bencsik Noémi
Felnőtt C Latin
6.hely Oberna Károly Gábor – Váczi Bettina
Felnőtt B Latin
2.hely Dajcs Triszten Sámuel – Fekete Krisztina
3.hely Márton Dávid – Dékány Anna
Junior Tíztánc Ranglista
2.hely Papp Ádám István – Gál Dalma
Ifjúsági – Felnőtt Standard Ranglista
1.hely Fodor Norbert Csanád – Vaszi Réka
2.hely Bencze István – Prozlik Anna
3.hely Bődi Dénes – Késmárki Vanessza
4.hely Mészáros Bence Levente – Balanescu Liliána
6.hely Petar Marjanovic – Fazekas Fanni

A hazai versenyek mellett nemzetközi megmérettetések is voltak.

November 11-én Spanyolországban, Bilbaoban lépett parkettre Szabó Ádám – Fábián Anna, akik a WDSF World Open Latin versenyen a 35.helyen végeztek.
Az ifjúsági WDSF Standard Openen az előkelő 5.helyet szerezték meg, míg latinban a kategóriájuk legjobbjainak bizonyultak, így az aranyéremmel térhettek haza.

Romániában, Temesváron két párosunk is részt vett 2017.11.11-én szombaton WDSF International Standard versenyen. Fodor Norbert Csanád – Vaszi Réka a 11.helyet, míg Hegyes Bertalan – Farkas Boglárka a 13. helyet szerezte meg. Ezt követően vasárnap Berci és Bogi elindult a WDSF International Latin versenyen is, ahol a 15. helyen végeztek.

 

Vélemény, hozzászólás?