Kiemelt hírek Sport Szentes

Szilver TSE hétvégi eredményei

Az elmúlt hétvégén a szentesi Szilver Táncsport Egyesület párosai több nemzetközi versenyen is parkettre léptek. Összesen 12 érmet, köztük 5 aranyat hoztak “haza”.

A részletes eredmény-lista:

XV. KISTELEK OPEN 2018.09.22.

Gyermek II. Basic Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 2. helyezés
Süle Zsombor-Tiringer Lili 4. helyezés
Polónyi Kevin-Dorogi Edina Anna 5. helyezés

Gyermek II. Basic Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Süle Zsombor-Tiringer Lili 4. helyezés
Polónyi Kevin-Dorogi Edina Anna 5. helyezés

Junior I. Open Standard
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 1. helyezés
Szőts Dávid-Fekete Renáta 2.helyzés

Junior I. Open Latin
Szőts Dávid-Fekete Renáta 3. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 8. helyezés

WDSF Junior II. Open Latin
Kohon Patrik-Gál Dalma 3. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 7. helyezés

WDSF International Open Standard
Rónyai Zoltán-Busa Dóra 13-14. helyezés
Bencze István-Prozlik Anna 15. helyezés
Guba Marcell-Kállai Kamilla 32. helyezés
Czuczi Patrik-Kakas Lúcia 37-38.helyezés

XV. KISTELEK OPEN 2018.09.23.

WDSF International Open Latin
Hidi Balázs-Kis Violetta 1. helyezés
Zilahi Szabolcs-Gede Andrea 11. helyezés
Dajcs Triszten Sámuel- Fekete Krisztina 35-36. helyezés
Guba Marcell-Kállai Kamilla 38-40. helyezés

WDSF Junior II. Open Latin
Kohon Patrik-Gál Dalma 4. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 6. helyezés

Junior II. D Satndard
Varga András-Bottyán Blanka 4. helyezés

Junior II. D Latin
Varga András-Bottyán Blanka 2. helyezés

Ifjúsági D Standard
Varga András-Bottyán Blanka 5. helyezés

Ifjúsági D Latin
Varga András-Bottyán Blanka 2. helyezés

Felnőtt C Standard
Oberna Károly Gábor-Váczi Bettina 2. helyezés

Felnőtt C Latin
Oberna Károly Gábor-Váczi Bettina 3. helyezés

Junior Latin Ranglista
Kohon Patrik-Gál Dalma 2. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 5. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 10. helyezés
Szőts Dávid-Fekete Renáta 12. helyezés

Felnőtt Tíztánc Ranglista
Rónyai Zoltán-Busa Dóra 1. helyezés
Guba Marcell-Kállai Kamilla 6. helyezés

Slovak Open Szlovákia

Youth Open Standard
Rischák Balázs-Dajka Csenge 22-23. helyezés

Youth Open Latin
Rischák Balázs Dajka Csenge 14-16. helyezés

World Open Standard
Bencze István-Prozlik Anna 22. helyezés

Junior Latin Ranglista Kohon Patrik-Gál Dalma 2. helyezés
Felnőtt Tíztánc Ranglista Rónyai Zoltán-Busa Dóra 1. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?