Hírek Kiemelt hírek Sport Szentes

A Szilver táncosai hazai parketten is hozták sikereiket

A Szilver TSE március 3-án, a dr. Papp László Városi Sportcsarnokban rendezte meg a Kelet Magyarország Területi Bajnokságot. A verseny nagyságára egy jellemző adat: 55 kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a senior korosztályig.

 

A Szilver TSE párosai a következő eredményeket érték el:

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság TB Gyermek II E ST

Polónyi Kevin – Dorogi Edina 2. hely

Őze Csanád – Szircsák Szófia 3. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság TB Gyermek II E LT

Polónyi Kevin- Dorogi Edina 1. hely

Őze Csanád – Szircsák Szófia 4. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Gyermek II D Standard

Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1. hely

Süle Zsombor – Szél Anna Csenge 2. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Gyermek II D Latin

Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1. hely

Süle Zsombor – Szél Anna Csenge 2. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I E Standard

Lantos Marcell Attila – Tiringer Lili 2.hely

Bencsik Bence – Lipcsei Laura 4.hely

Bartolák Levente – Sass Júlia Zita 7.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I E Latin

Lantos Marcell Attila – Tiringer Lili 5. hely

Bencsik Bence – Lipcsei Laura 8.-9. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I D Standard

Szőts Dávid – Fekete Renáta 1. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I D Latin

Szőts Dávid – Fekete Renáta 1. hely

Bartolák Levente – Sass Júlia Zita 6. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I C Standard

Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 1.hely

Kiss Zoltán – Pinka Ramóna Franciska 2. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I C Latin

Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 2. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II E Standard

Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca 7.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II E Latin

Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca 8.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II D Standard

Petrás Bene – Máté Virág 2.hely

Besenyi Norbert – Besenyi Adél 4.hely

Varga András – Bottyán Blanka 6. hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II D Latin

Petrás Bene – Máté Virág 1.hely

Besenyi Norbert – Besenyi Adél 4.hely

Varga András – Bottyán Blanka 6.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II C Standard

Dóczi Zsilák László – Prágai Szimonetta 2.hely

Sántha Roland – Bottyán Boglárka 5.hely

Fodor Bence – Fodor Luca 6.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II C Latin

Sántha Roland – Bottyán Boglárka 5.hely

Dóczi Zsilák László – Prágai Szimonetta 7.hely

Fodor Bence – Fodor Luca 10.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II B Standard

Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke 3.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II B Latin

Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke 3.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Ifjúsági E Standard

Márkus Erik Krisztián – Juhász Veronika 2.hely

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Ifjúsági E Latin

Márkus Erik Krisztián – Juhász Veronika 3.hely

Vélemény, hozzászólás?