Hírek Sport Szentes

Palánkos labdarúgó torna a két ünnep között

A Dr. Papp László Városi Sportcsarnok szervezésében december 27-29. között rendezik meg a YEE-LO Pizzéria Palánkos Teremlabdarúgó Bajnokságot.

Elkészült a sorsolás, azt az alábbiakban olvashatják:

 

Nyílt kategória – december 27. szerda

A csoport B csoport

Random YEE-LO Pizzéria

Székkutas TC Knight Fc

Favorit Ultraviola

László Tábor

12:30 Random – Székkutas TC

13:00 Favorit – László Tábor

13:30 YEE-LO Pizzéria – Knight Fc

14:00 Random – Favorit

14:30 YEE-LO Pizzéria – Ultraviola

15:00 Székkutas TC – László Tábor

15:30 Knight FC – Ultraviola

16:00 Random – László Tábor

16:30 Székkutas TC – Favorit

körmérkőzések:

17:00 A/3 – B/3

17:30 A/4 – B/3

18:00 A/3 – A/4

A körmérkőzések I. helyezettje: V/1. továbbjutó

A körmérkőzés II. helyezettje: V/2. továbbjutó

 

C csoport D csoport –  december 28. csütörtök

 

Csőszer Komplett Kft. Mix Factor

Dream Eagle Full Pull

Kurcamenti Hódítók Polyák Trans

Szerelemhajó Bökény Fc

11:00 Csőszer Komplett Kft. – Dream Eagle

11:30 Kurcamenti Hódítók – Szerelemhajó

12:00 Mix Factor – Full Pull

12:30 Polyák Trans – Bökény Fc

13:00 Csőszer Komplett Kft. – Kurcamenti Hódítók

13:30 Dream Eagle – Szerelemhajó

14:00 Mix Factor – Polyák Trans

14:30 Full Pull – Bökény Fc

15:00 Csőszer Komplett Kft. – Szerelemhajó

15:30 Dream Eagle – Kurcamenti Hódítók

16:00 Mix Factor- Bökény Fc

16:30 Full Pull – Polyák Trans

17:00 Vigaszág I. m. C/3 –D/4 V/3. továbbjutó

17:30 Vigaszág II. m. C/4 – D/3 V/4. továbbjutó

18:00 Vigaszág III. m. C/3 –D/4 vesztes – C/4 – D/3 vesztes V/5. továbbjutó

 

E csoport december 29. péntek

Szarvas FC

Dream Team

UFC Kecskemét

9:00 Szarvas FC – Dream Team

9:30 Szarvas FC – UFC Kecskemét

10:00 Dream Team – UFC Kecskemét

10:30 V6 = Vigaszág III. m. vesztese – E3

11:00 A/1 – V/3

11:30 B/2 – C/1

12:00 D/2 – V/1

12:30 E/1 – V/5

13:00 A/2 – V/6

13:30 B/1 – C/2

14:00 D/1 – V/2

14:30 E/2 – V/4

15:00 A/1 – V/3 győztes – B/2 – C/1 győztes

15:30 D/2 – V/1 győztes – E/1 – V/5 győztes

16:15 A/2 – V/6 győztes – B/1 – C/2 győztes

16:45 D/1 – V/2 győztes – E/2 – V/4 győztes

17:15 I. elődöntő

17:45 II. elődöntő

18:15 III. helyért mérkőzés

18:45 Döntő

Vélemény, hozzászólás?