Kiemelt hírek Sport Szentes

Öt hazai érem a szezonzáró dobóversenyen

Maximus SE szeptember 22-én, a Pusztai László Sporttelepen rendezte meg a már hagyományos, a nyári szezont záró Szentesi Dobóversenyt. Az egész napos versenyen délelőtt az ifjúságiak, délután a felnőttek mérték összes tudásukat súlylökésben és diszkoszvetésben. Az ország több pontjáról (sőt a Vajdaságból is) érkeztek atléták, összesen 130-an.

4. Magyar Dominika Petra

A férfi diszkoszvetést a Nyíregyházi SC versenyzője, Szikszai Róbert nyerte meg, egészen jó, 62.39 méteres eredménnyel. Ebben a versenyszámba az ifjúságiaknál Dudás Vencel a hazaiak versenyzője a negyedik helyen végzett. Fiú diszkoszvetésben a gyermek I. kategóriában  a szentesi Dávid Kristóf a harmadik lett.

A díjakat Kovács János, a helyi önkormányzat Művelődési-, Ifjúsági és Sportbizottságának elnöke, illetve Seres András, junior bajnok diszkoszvető adták át.