Kiemelt hírek Sport Szentes

Jól szerepeltek a szentesi lábtengósok

Szentesen, november 25-én a dr. Papp László Városi Sportcsarnokban rendezték meg 2018. évi Lábtenisz Magyar Bajnokságot. Négy kategóriában (profi-, amatőr párosok; szenior páros, nyílt hármas), három pályán csaptak össze az ország legjobb lábtengósai.

Nagyszerű eredményekkel zárták a (szervező) szentesi SZESPO SE versenyzői a bajnokságot.  A Lakics Balázs és Szabó László profi páros kategóriában II. lett, míg a nyílt hármas kategóriában a Lakics, Szabó, és Tóth Dániel trió ugyancsak a dobogó 2. fokán végzett.

A Lábtenisz Magyar Bajnokság legjobb teljesítményt nyújtó versenyzői:

– Földesi Iván ( szenior kategória)

– Lepsényi Boglárka (amatőr kategória)

– Molnár Gábor (profi kategória)

A szervezők köszönik a Szentesi Művelődési-, Ifjúsági- és Sportbizottság támogatását.

Szerkesztőségünk pedig gratulál a szentesi versenyzők kiváló teljesítményéhez, illetve Bertók Róbert ugyancsak sikeres szervező munkájához !