Hírek Kiemelt hírek Sport Szentes

Hét másodpercen múlott a bravúr

A férfi vízilabda OB I-ben az 5. fordulót rendezték meg, a B csoportban játszó szentesi együttes ennek során október 28-án a dr. Rébeli Szabó József Sportuszodában fogadta a Bp. Honvéd együttesét, és egy gólos vereséget szenvedett:

Metalcom Szentes – Bp. Honvéd Racionet 8:9 (1-3, 1-2, 3-1, 3-3)

A szentesi gólok szerzői: Werner Richárd 3, Nagy Márton 2, Kókai Tibor, Pellei Frank és Somogyi Balázs 1-1.

Nagyon rosszul kezdett a hazai csapat  (vagy a vendégek nagyon bekezdtek), de a második negyedtől kezdve egyre jobban ment a szentesieknek  a védekezés és a támadás befejezése is. A negyedik negyedtől kezdve már csak az volt a kérdés sikerül –e a bravúr: pontszerzés a fővárosi csapattól?

Hét másodpercen múlt, hiszen a vége előtt 25 mp-el még 8:8 volt az állás, és szinte az utolsó pillanatban lőtt egy nagy szabaddobás gólt Szívós Márton (Bp.Honvéd), és ezzel a Kurca-parti gárdának egy nagy lehetőség kimaradt.

Küzdött a szentesi csapat, sokat okulhat és erőt meríthet az összecsapásból.