Hírek Sport Szentes

Éremszerzések Dunaújvárosban

Dunaújvárosban július 15-én rendezték meg a Közép-dunántúli Régió Úszóversenyét, amelyen 18 egyesület több mint 200 versenyzője állt rajthoz. Ezen részt vett a Szentesi Városi Úszóklub néhány versenyzője is – elsősorban az időeredményeik javítása volt a cél.

Csatlós Flóra 200 gyorson aranyérmet szerzett, de a legjobb idején nem javított, viszont 200 mellen 3 másodpercet (!) javított, 2.46.09-et úszott, és persze első lett.

Szaszkó Zorka 200 mellen 2., 200 gyorson 3. helyezést ért el.

Batta Orsolya (versenyen kívül) két számban úszott: 200 gyorson (2.13) és 200 (2.27) háton idei legjobbjait megúszta.

A nyári szezonban már csak egy versenyük van hátra a szentesi úszóknak, Tiszaföldváron. Ezt edzőik „levezetőnek” szánják, inkább csak az érmek gyűjtése várható.